Kształcenie

Kurs

Konferencja „Urologia post-Covid 19”

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze szczególne problemy z dostępnością leczenia dla pacjentów urologicznych i onkologicznych w dobie przedłużającej się pandemii Covid-19 serdecznie zapraszam do udziału w konferencji naukowej online pt „Urologia post-Covid 19” w dniu 20 marca 2021. Wydarzenie organizujemy dla lekarzy urologów, onkologów, ginekologów, nefrologów , lekarzy rodzinnych  oraz innych specjalizacji zainteresowanych tematyką.

W trakcie konferencji porozmawiamy między innymi o, tym jak wygląda opóźnienie leczenia pacjentów ze strony zarówno NFZ jak i lekarza, skutkach dla pacjentów z nowotworami układu moczowego oraz jakie mogą być konsekwencje opóźnień u chorych z innymi dolegliwościami moczowymi. Szczegółowy program znajduje się poniżej. Kierownikiem naukowym spotkania został prof. Piotr Radziszewski, dodatkowo w czasie konferencji, swoje przemyślenia będą przedstawiać wybitni specjaliści z dziedziny urologii i onkologii np. prof. Piotr Chłosta, prof. Artur Antoniewicz, Prof. Tomasz Demkow .

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Gorąco zachęcam do udziału w spotkaniu,  poniżej przesyłam bezpośredni link do rejestracji udziału w wydarzeniu : https://www.debaty-zdrowie.pl/uro-postcovid/

Z wyrazami szacunku.

Kamila Lewińska

Program wydarzenia – 20.03.2021 (Kliknij…)