Kształcenie

Kurs

Najlepsze światowe programy MBA w ochronie zdrowia – webinarium informacyjne 6 marca

Szanowni Państwo.

Zapraszamy do udziału w webinarium informacyjnym dla kandydatów na słuchaczy programu MBA w ochronie zdrowia – sobota 6 marca w godz. 9-13.

W programie informacja o kryteriach akredytacji programów MBA oraz wiodących instytucjach międzynarodowych oferujących programy MBA w ochronie zdrowia.

Spotkanie dla osób zainteresowanych studiami podyplomowymi MBA. MBA to najwyższy stopień certyfikacji kompetencji menedżerskich. Zapraszamy.

Zapisy: mba@prometriq.pl, tel. 698 101 798.  

Studia podyplomowe MBA w ochronie zdrowia 95% online

Jakie uprawnia zdobędziesz?

 • Certyfikat ukończenia programu „e-MBA w ochronie zdrowia” wydany przez Prometriq Akademię Zarządzania w Sopocie (w j. polskim i angielskim)
 • Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Master of Business Administration o profilu Zarządzanie w Ochronie Zdrowia
 • Certyfikat potwierdzający posiadanie uprawnień do zasiadania w Radach Nadzorczych Spółek z udziałem Skarbu Państwa (zgodnie z art. 19 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. – o zasadach zarządzania mieniem państwowym (Dz.U. z 2018, poz. 1182)
 • Certyfikat potwierdzający posiadanie uprawnień do pełnienia funkcji kierowniczej w podmiocie leczniczym (zgodnie z art. 46 Ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. 2011 Nr 112 poz. 654)

Jak przebiegają studia?

 • Studia trwają 1 rok – dwa semestry akademickie –  łącznie ponad 300 godzin zajęć (obciążenie czasowe 6 godzin tygodniowo)
 • Wykładowcami są akademicy i eksperci reprezentujący kilkanaście renomowanych instytucji z całej Polski (sprawdź listę wykładowców)
 • Uczysz się w dogodnym miejscu i czasie – zajęcia online (24 sobotnie webinaria w czasie rzeczywistym oraz e-learning) + trzydniowa sesja stacjonarna w Sopocie (opcjonalnie)
 • Otrzymasz interesujące materiały edukacyjne oraz serię podręczników Prometriq MBA, w tym światowy bestseller niedostępny w księgarniach: REDEFINING HEALTH CARE – M. Porter, E.Teisberg (Harvard Business Press)

Jak i kiedy możesz się zarejestrować?

 • Rejestracja na sesję zimową trwa do 15 marca 2021 r. – www.prometriq.pl/mba-online, tel. 698 101 798, mail: mba@prometriq.pl
 • Webinarium informacyjne odbędzie się6 marca 2021 w godzinach 9-13
 • Pierwsze webinarium odbędzie się w sobotę 20 marca 2021

Program „Prometriq MBA w ochronie zdrowia” jest wzorowany na najlepszych tradycjach MBA (Master of Business Administration) – kursach doskonalenia kompetencji kierowniczych dla osób, których podstawowym wykształceniem nie jest zarządzanie. Pierwsze programy MBA, które powstały w USA w połowie XX wieku, skierowane były do inżynierów stojących na czele dynamicznie rozwijającego się przemysłu. Program Prometriq skierowany jest do personelu medycznego i innych pracowników sektora zdrowia. Cel jest ten sam – wesprzeć rozwój zawodowy osób, które dzięki swoim naturalnym predyspozycjom objęły stanowiska kierownicze lub do nich aspirują.

Program „Prometriq MBA w ochronie zdrowia” nawiązuje do zmian jakie zachodzą na rynku edukacji i rynku pracy. Współczesnym oczekiwaniem jest aby studia i szkolenia były bardziej intensywne i trwały krócej, programy odnosiły się do bieżących problemów, zajęcia prowadzone były przez praktyków, a forma organizacyjna uwzględniała wykorzystanie nowoczesnych technologii. Nasz kurs spełnia kryteria jakości i nowoczesności wymagane przez uczestników i pracodawców. Program „Prometriq MBA w ochronie zdrowia” jest realizowany całkowicie zdalnie przy zachowaniu możliwości indywidualnego kontaktu z wykładowcami oraz integracji uczestników w ramach specjalnej sesji wyjazdowej w Sopocie.

Prometriq Akademia Zarządzania w Sopocie

Bohaterów Monte Cassino 15, tel. 698 101 798

www.prometriq.pl

www.rodonet.pl