„Pierwsze kroki w zawodzie lekarza – wybrane aspekty praktyczne” – Poronin 2022

Komisja ds. Młodych Lekarzy Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie serdecznie zaprasza Koleżanki i Kolegów lekarzy stażystów oraz lekarzy w trakcie specjalizacji do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Pierwsze kroki w zawodzie lekarza – wybrane aspekty praktyczne”.

Szkolenie odbędzie się w dniach 18-20.11.2022 r. w Karczmie Baca w Poroninie. Organizatorzy zapewniają transport z Krakowa, udział w debatach, noclegi z wyżywieniem oraz przewidziane w programie atrakcje i udział gości specjalnych. Wśród tematów będzie m.in. jak założyć własną działalność gospodarczą, odpowiedzialność cywilna lekarza, praktyczne aspekty pracy w podstawowej opiece zdrowotnej oraz system no-fault.

Zgłoszenia należy dokonać do dnia 10 listopada 2022 r. poprzez poniższy formularz. W mailu zwrotnym otrzymają Państwo numer konta bankowego, na które należy uiścić opłatę i odesłać potwierdzenie wykonania przelewu. Cena za udział w konferencji wynosi 300 zł dla członków krakowskiej Izby, 400 zł dla członków pozostałych Izb.

Liczba miejsc jest ograniczona, o zapisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia w Poroninie 😉