Kształcenie

Kurs

Profilaktyka raka jelita grubego – zasadność, metody, organizacja w Polsce. Warsztaty dla lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ)

Mając na celu zwiększenie kompetencji lekarzy POZ w dziedzinie badania profilaktycznego raka jelita grubego oraz przełamaniu barier w zalecaniu badań profilaktycznych, Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Naczelnej Izby Lekarskiej organizuje cykl bezpłatnych szkoleń „Profilaktyka raka jelita grubego – zasadność, metody, organizacja w Polsce. Warsztaty dla lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ).”

Projekt jest realizowany w ramach kampanii społecznej „Z miłości do życia. Rusz się na kolonoskopię”, której patronem jest Naczelna Izba Lekarska. Więcej informacji w załączniku.

Cykl szkoleniowy odbędzie się w formule online, w trzech terminach:

15.06, 29.06, 20.07 o godzinie 17.30. Każde spotkanie potrwa około 80 minut.

Za udział w cyklu przysługuje certyfikat z 4 punktami edukacyjnymi.* Tematyka poruszona podczas szkoleń to m. in. omówienie celu badań, ich skuteczności i rodzajów w kontekście Programu Badań Przesiewowych (PBP) w Polsce; organizacja PBP w Polsce; zasadność stosowania testu na krew utajoną w Polsce.

Szczegółowy program i możliwość zapisania się na cykl szkoleń:

https://nil.org.pl/dla-lekarzy/kursy-i-szkolenia/308-cykl-szkolen-1506-2906-2007-dla-lekarzy-poz-profilaktyka-raka-jelita-grubego-zasadnosc-metody-organizacja-w-polsce-warsztaty-dla-lekarzy-podstawowej-opieki-zdrowotnej-poz

post na naszym fanpage’u:

https://www.facebook.com/photo?fbid=241714961090040&set=a.188894756372061

Z poważaniem,

Aleksandra Leonowicz

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego

Naczelna Izba Lekarska