Kształcenie

Kurs

Ruszyła III edycja programu „Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicnzego – Leczenie przez żywienie”

Szanowni Państwo, 

już 1 grudnia rozpoczyna się III edycja ogólnopolskiego programu „Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu (POLSPEN). Jest to projekt dążący do edukacji  
i zwiększenia standardów w polskich szpitalach w zakresie żywienia klinicznego. Każdy szpital, który spełni podstawowe kryteria opracowane przez Radę Ekspertów projektu otrzyma certyfikat oraz statuetkę potwierdzającą wysokie standardy w leczeniu żywieniowym. 

O certyfikat mogą ubiegać się wszystkie placówki, również te które wymagają dodatkowej edukacji w ramach programu szkoleniowego, przygotowującego do uzyskania certyfikatu. Do wzięcia udziału w programie zapraszamy zarówno szpitale, które nie przeszły certyfikacji w poprzednich edycjach, jak i wszystkie pozostałe, które stosują leczenie żywieniowe na swoich oddziałach. 

Zachęcamy Państwa poinformowania o tegorocznej edycji lokalnych szpitali i placówek. Zgłoszenia przyjmujemy od 1 grudnia 2021 do 31 stycznia 2022 roku. 

Więcej informacji na temat idei programu i zasadach certyfikacji znajdą Państwo na stronie internetowej: www.leczenieprzezzywienie.org

W razie pytań pozostaję do dyspozycji. 

Pozdrawiam serdecznie                                                                                                                               
Julia Jaworska

Biuro prasowe Programu „Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie”             

tel.  + 48 531 984 178

e-mail: julia.jaworska@procontent.pl