biuro@oilkrakow.org.pl

tel. (12) 619 17 20

Kształcenie

Kurs

Sytuacja finansowo-ekonomiczna szpitali psychiatrycznych w Polsce w latach 2019-2021

Szanowni Państwo, Prometriq Akademia Zarządzania zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania na bezpłatne webinarium w ramach Klubu MBA Prometriq. Spotkanie odbędzie się 14.07.2022 roku (czwartek) o godzinie 18:30.

Plan spotkania:

18:30 – Sytuacja finansowo-ekonomiczna szpitali psychiatrycznych w Polsce w latach 2019-2021 – prowadzący Mariusz Kaszubowski – Doktor nauk ekonomicznych, Dyrektor Naczelny Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku, adiunkt Politechniki Gdańskiej.

Zapisy przyjmujemy do 13 lipca, wg kolejności zgłoszeń, szczegóły oraz formularz: https://prometriq.pl/mba-klub-absolwenta/  , kontakt: mba@prometriq.pl lub tel. 698 101 798. Liczba miejsc jest ograniczona. Wszyscy zarejestrowani otrzymają link do webinarium najpóźniej w dniu spotkania.

Zapraszamy również do rekrutacji na studia podyplomowe Executive MBA – Zarządzanie w ochronie zdrowia.

Najbliższa edycja Prometriq MBA rozpoczyna się 22 października 2022 r. Wykład inauguracyjny (webinarium) poprowadzi prof. dr hab. Cezary Włodarczyk ze Szkoły Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Trzydniowa sesja stacjonarna w Sopocie odbędzie się w dniach 9-11 grudnia br.

Uczestnicy Prometriq MBA otrzymują odpowiednie świadectwa polskie (uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych, kierowania podmiotem leczniczym oraz zwolnienia z egzaminu ARS) oraz certyfikaty zgodne z międzynarodowym standardem MBA. Upoważniają one do używania tytułu MBA, który w krajach rozwiniętych mają na wizytówkach nie tylko dyrektorzy i ordynatorzy, ale wszyscy lekarze zajmujący stanowiska kierownicze. Szczegóły: https://prometriq.pl/mba-online/

Osoby zainteresowane studiowaniem w języku angielskim, mogą uczestniczyć w europejskiej edycji studiów MBA realizowanych przez międzynarodowe konsorcjum pod marką Collegium Prometricum – The Business School for Healthcare. Pierwsza edycja międzynarodowa rusza w marcu 2023 r. Informacje publikowane są na stronie www.prometricum.eu