biuro@oilkrakow.org.pl

tel. (12) 619 17 20

Staż

Szkolenia z zakresu bioetyki, orzecznictwa oraz prawa medycznego w 2021r.

Informujemy,  że  szkolenia z zakresu bioetyki, orzecznictwa i prawa medycznego w 2021 r. odbędzie się w następujących terminach:

15-25 wrzesien //// Instrukcja – Egzaminy

Materiały do pobrania /// Spis treści /// Strona tytułowa

Zapisy pod nr tel. 500 378 864

Przy zapisie należy podać wybrany termin kursu, imię i nazwisko oraz Jednostkę w której odbywają Państwo staż.

Szkolenia i testy zaliczeniowe odbywać  się będą w formie online: szkolenie na platformie www.zoom.us, testy zaliczeniowe na platformie  Moodle

KOMUNIKAT  TYLKO DLA LEKARZY, KTÓRZY ZAPISALI SIĘ NA TERMIN WRZESNIOWY

Do wszystkich  lekarzy zapisanych na w.w. termin na około 10 dni przez rozpoczęciem kursu zostaną przesłane linki, które umożliwią bezpośrednią transmisje  wykładów i rozwiązywania testów zaliczeniowych zgodnie z programem, który zostanie do Państwa wysłany oraz umieszczony na stronie internetowej Izby w zakładce – kursy dla stażystów. Powyzej znajdziecie Panstwo także krótką instrukcję korzystania z telekonferencji w systemie zoom oraz programu do testów zaliczeniowych Moodle.

WAŻNE- każdy uczestnik dostanie na maila indywidualny login i hasło do testów zaliczeniowych.( nie wcześniej niż na ok. 10 dni. Przed terminem kursu)

Aby mieć 100% pewność, że linki te do Państwa dotrą, potrzebujemy aktualne adresy mailowe uczestników.

Dlatego proponujemy aby każdy z Państwa na adres: praktyki@oilkrakow.org.pl wysłał ze swojej skrzynki mailowej wiadomość np. „potwierdzam udział w szkoleniu online” oraz wpisał swoje imię nazwisko. Dzięki temu jeszcze raz potwierdzimy sobie listę uczestników oraz będziemy mieli sprawdzony kontakt.