twittr_btn_oilkrk

biuro@oilkrakow.org.pl

tel. (12) 619 17 20

Staż

Kursy dla stażystów

UWAGA LEKARZE STAŻYŚCI

W związku z trwającym  w kraju stanem zagrożenia epidemicznego i zbliżającym się terminem szkolenia w zakresie bioetyki, orzecznictwa oraz prawa medycznego  w dniach  24 czerwiec- 4 lipiec  b.r. informujemy, że szkolenie to odbędzie się w formie online (www.zoom.us).

Do wszystkich  lekarzy zapisanych na w.w. termin zostanie przesłany link, który umożliwi bezpośrednią transmisje poszczególnych wykładów zgodnie z programem, który zostanie umieszczony na stronie internetowej Izby w zakładce – kursy dla stażystów. Umieścimy tam także krótką instrukcję korzystania z telekonferencji w systemie zoom.

Aby mieć 100% pewność, że link ten do Państwa dotrze, potrzebujemy aktualne adresy mailowe uczestników.

Dlatego proponujemy aby każdy z Państwa na adres: praktyki@oilkrakow.org.pl wysłał ze swojej skrzynki mailowej wiadomość np. „potwierdzam udział w szkoleniu online” oraz wpisał swoje imię nazwisko. Dzięki temu jeszcze raz potwierdzimy sobie listę uczestników oraz będziemy mieli sprawdzony i bezpośredni kontakt.

Jedynym dniem, w którym musimy spotkać się osobiście jest sobota 4 lipca. W tym dniu odbędą się testy zaliczeniowe. Ze względu na obostrzenia oraz utrzymanie dystansu społecznego będziecie Państwo w tym dniu podzieleni na mniejsze ok. 40 osobowe grupy. Szczegóły podamy w terminie późniejszym.

Uprzejmie informuję, że nie ma możliwości przepisywania się na kurs czerwcowy lekarzy zapisanych na termin wrześniowy.