Kształcenie

Kurs

„V KRAKOWSKI KONGRES TURYSTYKI MEDYCZNEJ: NOWE WYZWANIA, NOWE PERSPEKTYWY”

Urząd Miasta Krakowa oraz Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w „V KRAKOWSKIM KONGRESIE TURYSTYKI MEDYCZNEJ: NOWE WYZWANIA, NOWE PERSPEKTYWY”, który odbędzie się online w dniu 2 grudnia 2020 r. w godz. 11.00 – 16.00.

Zaproszenie adresowane jest do przedstawicieli i pracowników szeroko pojętej turystyki medycznej, m.in. firm medycznych, klinik, szpitali, firm farmaceutycznych, biur podróży, restauracji, hoteli, instytucji kultury, uczelni, organizacji biznesowych oraz wszystkich osób zainteresowanych udziałem.


Tegoroczny Kongres Turystyki Medycznej nabiera szczególnego znaczenia w kontekście aktualnej sytuacji branż szczególnie zagrożonych COVID-19. Skłania ona do poszukiwania kolejnych, dostosowanych do warunków, narzędzi wspierania turystki w Krakowie.

Ideą przewodnią tegorocznej edycji Kongresu jest bezpieczeństwo, które tak trudno nam wszystkim osiągnąć w sytuacji pandemicznej, z jaką się wszyscy zmagamy. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się z Państwem zaproszeni goście – eksperci z firm i instytucji zarówno polskich jak i zagranicznych.

Kongres odbędzie się online. Bezpłatnej rejestracji można dokonać na stronie:

https://www.iph.krakow.pl/o-izbie/aktualnosci/1102-v-krakowski-kongres-turystyki-medycznej-nowe-wyzwania-nowe-perspektywy-2-grudnia.html