twittr_btn_oilkrk

biuro@oilkrakow.org.pl

tel. (12) 619 17 20

Staż

Wrześniowe szkolenie z orzecznictwa, bioetyki i prawa medycznego

Szanowni Państwo,
 jeszcze raz przypominamy o zmianie terminu szkolenia wrześniowego  z zakresu orzecznictwa, bioetyki i prawa medycznego na 16-26 września b.r.
Do wszystkich  lekarzy zapisanych na w.w. termin zostaną przesłane linki, które umożliwią bezpośrednią transmisje  wykładów zgodnie z programem, który zostanie do Państwa wysłany oraz umieszczony na stronie internetowej Izby w zakładce – kursy dla stażystów. Umieścimy tam także krótką instrukcję korzystania z telekonferencji w systemie zoom.
Aby mieć 100% pewność, że linki te do Państwa dotrą, potrzebujemy aktualne adresy mailowe uczestników.
Dlatego proponujemy aby każdy z Państwa na adres: praktyki@oilkrakow.org.pl wysłał ze swojej skrzynki mailowej wiadomość np. „potwierdzam udział w szkoleniu online” oraz wpisał swoje imię nazwisko. Dzięki temu jeszcze raz potwierdzimy sobie listę uczestników oraz będziemy mieli sprawdzony kontakt.
Jedynym dniem, w którym musimy spotkać się osobiście jest sobota 26 wrzesień. W tym dniu odbędą się testy zaliczeniowe. Ze względu na obostrzenia oraz utrzymanie dystansu społecznego będziecie Państwo w tym dniu podzieleni na mniejsze ok. 40 osobowe grupy. Szczegóły podamy w terminie późniejszym.