Już jest! Aplikacja Moja Izba – Najważniejsze informacje zawsze pod ręką – Informacje, Konferencje i szkolenia, wnioski, serwis ogłoszeń.

Czas nie stoi w miejscu. Wsłuchując się w głosy ponad 100 000 kolegów i koleżanek z całej Polski, doszliśmy do wniosku, że zgodnie z duchem czasu i bieżącymi potrzebami sposób dotychczasowej komunikacji i dotychczasowy przepływ informacji musi ewoluować. Wierzymy, że najważniejsza jest jakość. Aplikacja mobilna to przede wszystkim, szybki i wygodny dostęp do rzetelnych i bieżących informacji. Zbiór konferencji ogólnopolskich jak również lokalnych organizowanych przez okręgowe izby lekarskie. Możliwość składania wniosków np. o „becikowe”. Dodatkowo jest serwis ogłoszeń. Nie zapomnieliśmy również o możliwości zgłaszania, przez Państwa własnych propozycji szkoleń i kursów w organizacji których chętnie pomożemy. Dodatkowo planujemy rozbudowywanie aplikacji o nowe funkcjonalności.

Aplikacja jest oficjalnym narzędziem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Dane, które wpisujecie Państwo podczas rejestracji w Aplikacji są chronione przez OIL w Krakowie.

Aplikacja można pobrać na telefon już dzisiaj w App Store i Google Play: