biuro@oilkrakow.org.pl

tel. (12) 619 17 20

Oferty odpłatne lub częściowo płatne

Poniżej znajduje się lista. Proszę kliknąć na wybrany adres.

Dzień dobry,

Posiadam wolne mieszkanie w Krakowie, przy ul. Dworskiej (przy ICE). Mogę je wynająć dla lekarzy w zamian za opłacenie samych opłat – czynszu, prądu, internetu. W sumie ok 700-800zł (media wg zużycia byśmy policzyli, stąd nie wiem ile dokładnie to może wyjść). To duże mieszkanie, dwie osobne sypialnie i salon z aneksem kuchennym. Jest też miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, jest też posciel i reczniki. Wszystko w świetnym stanie, na co dzień mieszkanie to wynajmuję turystom. W przypadku zainteresowania zachęcam do kontaktu – mój nr 508143224. Mogę wystawić rachunek.

Serdecznie pozdrawiam, Maja Sindalska

Posiadamy mieszkania w różnych lokalizacjach w Krakowie. Możemy zaproponować współpracę w ramach wynajmu na preferencyjnych warunkach.

biuro@way2stay.pl +48 668 569 228

Szanowni Państwo, Wychodząc naprzeciw sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju, proponujemy wszystkim służbom medycznym, możliwość noclegów w apartamentach Willy Walls.

Posiadamy 5 unikatowych apartamentów na ul.Węgierskiej w Krakowie. Apartamenty mają do wyboru 2 lub 3 sypialnie, duży salon, łazienkę z prysznicem i wyposażony aneks kuchenny.

Dokładamy wszelkich starań, by pobyt w naszym obiekcie, spełniał standardy, nawet najbardziej wymagających gości. Lokalizacja i wyposażenie apartamentów, to tylko dwie z wielu zalet, naszego obiektu.

Wszystko w apartamentach jest zautomatyzowane, co minimalizuje możliwość zarażenia się wirusem. Gwarantujemy bezpieczeństwo zameldowania i wszelkie środki ostrożności. Cena za dobę już od 120zł z opłatami. Zapraszam do kontaktu, Pozdrawiam, Anna Wagner

 
Willy Walls
ul.Węgierska 16
30-335 Kraków
tel: 729-888-555