🌿 Czy zmiany klimatu to tylko liczby i wykresy? A może coś, co realnie wpływa na nasze samopoczucie, zdrowie i codzienne życie? 🌿
Nie da się ukryć – klimat się zmienia. Ale co to tak naprawdę dla nas oznacza? Czy częstsze fale upałów, nagłe burze czy zmieniające się pory roku wpływają nie tylko na środowisko, ale i na nasze zdrowie fizyczne oraz psychiczne?
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, rozwiać wątpliwości i wspólnie podyskutować, zapraszamy na marcowe spotkanie Klubu Dyskusyjnego! 🗣️
Naszym gościem będzie prof. Anita Bokwa, która wprowadzi nas w temat „Zmiana klimatu a zdrowie ciała i ducha” 🌍💙
📅 Data: 25 marca 2025
🕕 Godzina: 18:00
📍 Miejsce: OIL w Krakowie, ul. Krupnicza 11a
Razem poszukamy odpowiedzi na pytania:
🔹 Jak naprawdę zmienia się klimat?
🔹 Jakie skutki tych zmian odczuwamy na co dzień?
🔹 Kto jest najbardziej narażony na konsekwencje klimatyczne?
🔹 Czy powinniśmy się bać, czy raczej działać?
To nie będzie suchy wykład – to będzie żywa dyskusja, pełna ciekawych wniosków i nowych perspektyw. Przyjdź, posłuchaj, podziel się swoją opinią!
👉 Daj znać, jeśli planujesz być – do zobaczenia! 😊