twittr_btn_oilkrk

biuro@oilkrakow.org.pl

tel. (12) 619 17 20

Wybory

Listy wyborcze

REJONY WYBORCZE NA OBSZARZE DZIAŁANIA OKRĘGOWEJ IZBY LEKARSKIEJ W KRAKOWIE NA OKRES VIII KADENCJI

Obwód I – Kraków  
Lekarze i lekarze dentyści: Szpital Uniwersytecki i Collegium Medicum UJ
   
   
   
SymbolLiczba mandatówWybrani delegaci
Nazwa rejonu
K8.1.013brak quorum 
SU01
 
 
K8.1.023brak quorum 
SU02
 
 
K8.1.033Osuch Czesław
SU03Legutko Janusz
 Pach Radosław 
  
K8.1.046Bednarz Stefan
SU04Tętnowski Jacek
 Sałakowski Andrzej
 Gawroński Wojciech
 Gala Barbara
 Kowalska Bogumiła
K8.1.053Orłowska-Heitzman Jolanta
SU05Grzegorz Dyduch
 Rzepecka-Woźniak Ewa 
  
K8.1.062Maga Paweł
SU06Sułowicz Joanna 
  
  
K8.1.072Agata Świerkosz
SU07Andrzej Wasieczko
  
  
K8.1.083Królikowski Tadeusz
SU08Bryniarski Leszek
 Siudak Zbigniew 
  
K8.1.092Giza Dariusz
SU09Chmiel Grzegorz 
  
  
K8.1.109Honkisz Ireneusz
SU10Bylica Ewa
 Pietrzak Izabela
 Kubicz Dariusz 
K8.1.115Pytko-Polończyk Jolanta
SU12Gronkiewicz Krzysztof
 Kaczmarzyk Tomasz
 Novak Paweł
 Łazarz Mieczysław 
   
   
   
Obwód II – Kraków  
Lekarze  
   
   
   
SymbolLiczbaWybrani delegaci
Nazwa rejonumandatów
Szpitale
K8.2.015brak quorum
Szpital Dietla
 
 
K8.2.022brak quorum
Szpital Bonifratrów
 
 
K8.2.035 
Szpital ŻeromskiegoKatarzyna Turek-Fornelska
 Paweł Skowronek
 Beata Juszczyńska-Daraszk
 Marta Gnatowska-Kowalczyk
 Waldemar Kosiba
K8.2.044Ewa Wywiał
Szpital NarutowiczaJoanna Majda
 Mirosława Sroka
 Adrian Wójcik
K8.2.057brak quorum
Szpital Jana Pawła II
 
 
K8.2.068brak quorum 
Szpital Rydygiera
 
 
K8.2.073Żuber Zbigniew
Szpital Św. LudwikaKapała Aleksandra
 Mężyk Elżbieta 
  
K8.2.083Barbara Kędzierska
Szpital BabińskiegoMałgorzata Milczarek
 Agata Milczarek-Moczulska
  
K8.2.093Kojs Zbigniew
Centrum OnkologiiDarasz Zbigniew
 Jakubowicz Jerzy 
  
K8.2.103Marian Kopciuch
MSWiAJerzy Szpakowicz
 Jerzy Skuciński
  
K8.2.114Rafał Staszkiewicz
Szpital WojskowyKatarzyna Haładus
 Andrzej Michalak
 Anna Zimmer-Kałamacka
K8.2.122Jerzy  Sławiński
Pog. RatunkoweMałgorzata Popławska
  
  
K8.2.132brak quorum
KCR, ORNR Krzeszowice, Szpital Okulistyczny
 
 
NZOZ-y i Lekarze geograficznie
K8.2.1411Kubicz Janusz
CentrumNajbar-Pabian Anna
 Ludew Dominik
 
Zawierucha Joanna 
K8.2.156brak quorum
Krowodrza
 
 
K8.2.1612Bujny Paweł
Nowa HutaCzerwińska Agata
 Drąg Krzysztof
 Szeląg-Bryk Adrianna
 Kmiecik Anna
 Drzymała Anna
 Cora Aleksandra
 Jonak Natalia
 Harańczyk Michał
 Oszywa Agnieszka
 Prątnicki Andrzej
 Płatkowska Bernadetta
K8.2.178Wiejowska Barbara
PodgórzeSzostak Monika
 Mazur Katarzyna
 Kuraś Bogna 
K8.2.185brak quorum
Powiat krakowski
 
 
K8.2.194Dynkiewicz Agata
WieliczkaChyży Tomasz
 Kowalski Damian
 Okruch Paulina
K8.2.203Goliński Łukasz
ProszowiceBasa Arkadiusz
 Graca Marcin
  
K8.2.215brak quorum 
Myślenice
 
 
K8.2.223Mirosław Drożdż
MiechówKrzysztof Rydzewski
 Robert Szczepara
  
K8.2.233Figiel-Różycka Marta
Szpital ChrzanówJurka Jacek
 Mastalerczyk Marcin 
  
K8.2.245Bryk Tomasz
ChrzanówNadgłowska Joanna
 Niewiara Łukasz
 Puczka Anna
 Paluch Katarzyna 
K8.2.252Jarosław Szczurek
Szpital Olkusz
 
 
K8.2.26 3Michniewska Izabela
OlkuszBarczyk-Danecka Jolanta
 Bryk Agata 
  
K8.2.27 14brak quorum 
Praktyki
 
 
K8.2.284Konrad Janik
Lekarze stażyściRafał Świstek
 Alicja Piotrowska
 Magdalena Marecik
Rejony na wnioski grup lekarzy
K8.2.29 2Marjańska-Radziszewska Józefa
Lekarze SeniorzyZalasińska Elżbieta 
  
  
K8.2.30Janikowski Mariusz
KLINIMETSzpak Bohdan 
  
  
K8.2.31Pająk Krystyna
AOS – KrakówZawiliński Jarosław
 Dendura Maciej
 Szlezynger-Tekielska Małgorzata
 Oleksy Wojciech
 Drzewicki Jacek
 Umińska Grażyna
 Targosz Krystyna 
K8.2.32Sucharska Izabela
Stowarzyszenie Młodych Lekarzy i StomatologówPająk-Łysek Ewa
 Banaś Monika
 Lenik Michał 
K8.2.331Marcinek Antoni 
Siemiradzki
 
 
K8.2.3411Matyja Andrzej
SLPPFriediger Jerzy
 Bucki Jerzy
 Kucharski Lech
 Hartwich Artur
 Kłodziński Kazimierz
 Kózka Mariusz
 Garlicki Jarosław
 Bachul Piotr
 Pasternak Artur
 Kamtoh Tebug Georges 
K8.2.359Krupiński Maciej
Fundacja Kształcenia MedycznegoGuzik Bartłomiej
 Myciński Paweł
 Rybicka Monika
 Kuniewicz Marcin
 Hładki Waldemar
 Szolc Piotr
 Turcza Tomasz
 Hartwich Patryk 
K8.2.361Radziszowski Jerzy 
Wniosek A
Lekarze Kraków-Podgórze
 
 
K8.2.37  
Wniosek B
K8.2.38  
Wniosek C
K8.2.39  
Wniosek D
K8.2.40  
Wniosek E
   
   
   
Obwód III – Kraków  
Lekarze dentyści  
   
   
   
SymbolLiczba mandatówWybrani delegaci
Nazwa rejonu
K8.3.015Antoni Stopa
MCS ŚródmieścieMonika Grela-Pietrzkiewicz
 Joanna Wawrzynkiewicz-Serafin
 Marta Pińkowska-Szaleniec
 Marek Warmuz
K8.3.023Magdalena Lubaszewska-Muszyńska
ŚródmieścieDariusz Macheta
 Izabela Madej-Klecha 
  
K8.3.035Barańska-Satora Wanda
KrowodrzaSzafraniec-Niedźwiedzka Dominika
 Błaszczyk Kacper
 Muszyńska Bożena
 Fischer-Porębska Agata 
K8.3.046Krępa Grzegorz
PodgórzeWiśniowska Jolanta
 Peszko Lucyna
 Nowak Marta
 Skubis Jolanta
 Nowak Grażyna 
K8.3.0511Stępień Robert
Nowa HutaMazaraki Andrzej
 Kościelniak Dariusz
 Kożuch Wojciech
 Płóciennik Aleksander
 Urbańczyk Anna
 Wawrzeń Grzegorz
 Dutka-Szmigiel Agata
 Zimoch Andrzej
 Domka Małgorzata
 Migas Jan 
K8.3.061Bielak Wojciech 
MSWiA, 5WSK
 
 
K8.3.076Maciąg Anna
WPSGołębiowski Adam
 Balicki Krzysztof
 Buczko Maria
 Kotnowski Michał
 Wydra Michał 
K8.3.082Jamka-Kasprzyk Małgorzata
WieliczkaKaczor Krzysztof 
  
  
K8.3.092Knapik Joanna
ChrzanówKapkowska-Manczyk Agnieszka 
  
  
K8.3.102Górnicka Joanna
OlkuszGórnicki Michał 
  
  
K8.3.113Stopa Andrzej
MyśleniceBernacik Tadeusz
 Wantuch-Trzcionka Magdalena 
  
K8.3.122Czarnek Marcin
Lekarze dentyści stażyściPanuś Katarzyna 
  
  
   
   
Obwód IV – Nowy Sącz  
Lekarze i lekarze dentyści 
   
   
   
   
SymbolLiczba mandatówWybrani delegaci
Nazwa rejonu
K8.4.012Kurdzielewicz Wojciech
Szpital GorliceMarszałek Marcin 
  
  
K8.4.023Tenerowicz Anna
GorliceAbram Cecylia 
  
  
K8.4.033Wróblewski Krzysztof
KrynicaSzadek Cezary 
  
  
K8.4.042Chodorowski Janusz
Szpital LimanowaSowa Bronisław 
  
  
K8.4.052Sieja Renata
LimanowaKrupińska Grażyna
  
  
K8.4.064Fortuna Maciej
Szpital Nowy SączMazanek Jerzy
 Milanowski Wojciech
 Czapski Bartosz 
K8.4.075Gawrońska Irena
Nowy Sącz – powiat grodzkiFugiel Andrzej
 Pyrich Andrzej
 Jurkiewicz Barbara
 Żółcińska Jadwiga
K8.4.082Więcek Aleksander
Nowy Sącz – powiat ziemskiKrok Józef 
  
  
K8.4.094Plaszczak Marcin
Powiat nowotarski LZCzosnowski Radosław
 Jachymiak Maciej
 Król Marek
K8.4.103Jurek Grażyna
Powiat nowotarski LOBałajewicz Mariusz
 Chełmowski Mateusz
  
K8.4.113Habieda Lucjan
RabkaKról Magdalena 
  
  
K8.4.123Błoński Łukasz
Powiat tatrzański LZJarosławska Bożena
 Żaba Ryszard 
  
K8.4.13 3 brak kandydatów
Powiat tatrzański LO
 
 
K8.4.142Gajewski Wacław
Dentyści GorliceKuska-Kamińska Marianna 
  
  
K8.4.151 Kot Anna 
Dentyści Limanowa
 
 
K8.4.165Grodzicki Maciej
Dentyści Nowy SączJabłoński Leszek
 Kieres Jolanta
 Fortuna Tomasz
 Wieczorek-Mikrut Elżbieta
K8.4.173Derebas Tymoteusz
Dentyści – powiat nowotarskiRadecki Jacek
 Zieliński Jerzy 
  
K8.4.182Raszczyk Zbigniew
Dentyści – powiat tatrzańskiJasiewicz Wojciech 
  
  
K8.4.19  
Wniosek NS
   
   
   
Obwód V – Krosno  
Lekarze i lekarze dentyści   
   
   
   
SymbolLiczba mandatówWybrani delegaci
Nazwa rejonu
K8.5.014Nowak Agata
Szpital KrosnoJurczak Piotr 
  
  
K8.5.022brak kandydatów 
Krosno POZ
 
 
K8.5.033Pudło Władysław  
Powiat Krosno
 
 
K8.5.043Kulon Janusz
Szpital JasłoSzudy Paweł
 Kędziora Tomasz 
  
K8.5.053Krygowska Krystyna
Powiat JasłoSnoch Robert 
  
  
K8.5.063Strzałko Bogusław
Szpital BrzozówPitera Józef
 Wilk Halina 
  
K8.5.07brak kandydatów 
Powiat Brzozów
 
 
K8.5.082Gucwa Wiesław
SPZOZ SanokWójciak Igor 
  
  
K8.5.092brak kandydatów 
Powiat Sanok
 
 
K8.5.102Wnuk Krzysztof 
Lesko i Ustrzyki
 
 
K8.5.111Durał Zdzisław 
Iwonicz i Rymanów
 
 
K8.5.123Kolanko Wojciech
Dentyści KrosnoUrbanek-Wajda Aleksandra
 Węgrzyn Jacek 
  
K8.5.132Jaracz Grzegorz
Dentyści JasłoGiebułtowska Agnieszka 
  
  
K8.5.143Gajda Barbara
Dentyści Sanok, Brzozów, Lesko, Ustrzyki DolneDębski Dariusz
 Wilk Marek 
  
K8.5.15  
Wniosek KS
   
   
   
   
   
Obwód VI – Przemyśl  
Lekarze i lekarze dentyści 
   
   
   
SymbolLiczba mandatówWybrani delegaci
Nazwa rejonu
K8.6.015Zasadny Marek
Szp. Wojewódzki PrzemyślKołodziejczyk Ewa
 Hawajski Tomasz
 Garbarz Radosław
 Serkis Ewa
K8.6.021brak kandydatów
Szp. Wojewódzki, OLK
 
 
K8.6.032Blecharczyk Wojciech
POZ Przemyśl + powiatBak Anna 
  
  
K8.6.042Bruździńska Danuta
NZOZ Specjalistyka PrzemyślBielec Jerzy 
  
  
K8.6.052 brak kandydatów
COM Jarosław
 
 
K8.6.062Sitarczyk-Zając Elżbieta 
POZ + NZOZ-y Jarosław
 
 
K8.6.071brak kandydatów 
Woj. Szpitale psychiatryczne
 
 
K8.6.083Kortas Sławomir
Przeworsk SPZOZBawor Maria
  
  
K8.6.092Bury Janusz 
Lubaczów SPZOZ
 
 
K8.6.103Wojnarowicz Elżbieta
Dentyści: PrzemyślWoś Barbara
 Głuszko Anna
  
K8.6.113Dąbkowska Beata
Dentyści: Lubaczów, Jarosław, PrzeworskJucha-Jabłońska Katarzyna
 Zeman Wacław 
  
K8.6.12  
Wniosek PR